PRIVATUMO POLITIKA

Mums svarbus jūsų privatumas. laukobaldis.lt politika yra gerbti jūsų privatumą, susijusią su bet kokia informacija, kurią galime rinkti iš jūsų mūsų tinklalapyje https://laukobaldis.lt/ ir kitose mūsų valdomose bei mūsų naudojamose svetainėse.

Mes reikalaujame asmeninės informacijos tik tada, kai mums to tikrai reikia norint suteikti jums paslaugą. Jį renkame teisingomis ir teisėtomis priemonėmis, jums žinant ir sutikus. Taip pat pranešime, kodėl mes jį renkame ir kaip jis bus naudojamas.

Surinktą informaciją mes saugome tik tiek laiko, kiek reikia norint suteikti jums jūsų prašomą paslaugą. Kokius duomenis saugome, mes apsaugosime komerciškai priimtinomis priemonėmis, kad išvengtume praradimo ir vagystės, taip pat neteisėtos prieigos, atskleidimo, kopijavimo, naudojimo ar pakeitimo.

Mes nebendriname asmeniškai identifikuojančios informacijos viešai ar su trečiosiomis šalimis, išskyrus atvejus, kai to reikalauja įstatymai.

Mūsų svetainė gali nukreipti į išorines svetaines, kurių nenaudojame mes. Atminkite, kad mes nekontroliuojame šių svetainių turinio ir praktikos ir negalime prisiimti atsakomybės už jų atitinkamą privatumo politiką.

Jūs galite laisvai atsisakyti mūsų užklausos dėl jūsų asmeninės informacijos, suprasdami, kad galbūt negalėsime suteikti jums kai kurių jūsų pageidaujamų paslaugų.

Jūsų nuolatinis naudojimasis mūsų svetaine bus laikomas sutikimu su mūsų privatumo ir asmeninės informacijos praktika. Jei turite klausimų apie tai, kaip tvarkome vartotojo duomenis ir asmeninę informaciją, susisiekite su mumis.

Ši politika galioja nuo 2024 m. Sausio 23 d.