VIDAUS DURYS

Gaminame medžio masyvo įsprūdines duris iš ąžuolo, uosio, juodalksnio ir pušies. Mediena durų gamybai išdžiovinama iki 8±1 % po to atrenkama ir suklijuojama parenkant medienos atspalvį ir struktūrą. Varčia gaminama su užlaida arba be užlaidos, o į staktą įleidžiama tarpinė, kuri užtikrina jų sandarumą, pagerina garso izoliaciją, bei suteikia galimybę tyliai uždaryti duris.

Į vidaus duris sumontuojame spynas, bei reguliuojamus vyrius, o stiklines vidaus duris įstikliname pagal Jūsų pasirinktą stiklą. Duris, staktą apvadus nulakuosime ar nubeicuosime pagal Jūsų pasirinktą spalvą. Vidaus durims turime platų spynų, vyrių, rankenų, stiklų ar beicų pasirinkimą.

Mes neapsiribojame vien tik savo siūlomais medinių durų variantais, mes galime pagaminti medines vidaus durys pagal kliento sukurtą projektą ar pateiktą nuotrauką.

Mūsų įmonėje vidaus durys gaminamos jau 15 metų, per šį laikotarpį įmonė sukaupė didelę patirtį durų gamyboje. Ilgametė patirtis padėjo išspręsti medienos išsikraipymo problemas, atsirinkti geriausius lakus, beicus, spynas ar vyrius.

Mes siūlome rinktis tik medžio masyvo vidaus duris, kurios suteiks Jūsų namams jaukumą, išskirtinį interjerą, saugumą.

Jums pageidaujant pagamintos medines vidaus durys gali būti sumontuotos, bet kurioje Lietuvos vietoje!

Galerija